בלעדיותמקלט במרחק 173 מ׳
970,000 ₪

הרב סוסו הכהן

בלעדיותמקלט במרחק 173 מ׳

דירה, שכונה ד', באר שבע

4חדרים
קומה2/3
72מ״ר

פריים לוקיישן+פינוי בינוי דירה מקסימה במיקום הכי טוב שיש, 10 דקות משער בן גוריון משופצת,עברה הסבה מ3ל4 מושכרת ב3600 שח נטו חתומה התחדשות עירונית הסכם קיים אצלי

מ״ר בנוי
72 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,472 ₪

היסטוריית שווי הנכס

65583131פורסם ב17/05/26