בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,670,000 ₪

שח"ל

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, גבעת מרדכי, ירושלים

4.5חדרים
קומה7/10
84מ״ר

דירה מוארת עם נוף פתוח בלב גבעת מרדכי המבוקשת. סלון יפה, מרפסת שמש. קרוב לתחבורה ציבורית, בתי כנסת, מוסדות חינוך, מרכזים רפואיים ומרכזי קניות. הזדמנות מצוינת למגורים או להשקעה באזור מבוקש בירושלים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
84 מ״ר
קומות בבניין
10
חניות
1
מחיר למ"ר
31,785 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,335,000 ₪
2,670,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,863 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,335,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88665435פורסם ב13/05/26