מקלט במרחק 182 מ׳
1,190,000 ₪

שדרות השושנים 3

מקלט במרחק 182 מ׳

דירת גן, בן גוריון, נצרת עילית / נוף הגליל

3חדרים
קרקע
60מ״ר

דירת גן חדשה למכירה רחוב השושנים ( שכונת בן גוריון ) דירת 3 חדרים גינה עם כניסה פרטית מצד הבניין גישה ישירה ושטוחה לבית מסודרת ומשופצת * כניסה מיידית * נכס בבלעדיות המשרד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
מ״ר גינה
60
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,833 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?595,000 ₪
1,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,059 ‏₪
סה״כ הלוואה‏595,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41195882פורסם ב16/11/25