נכס עם ממ״ד
4,980,000 ₪

רבי חנינא

נכס עם ממ״ד

דירה, צפון יפו, המושבה האמריקאית-גרמנית, תל אביב יפו

3חדרים
קומה2/3
106מ״ר

ברחוב הולנדי שקט וציורי בחלקה הצפוני של יפו -בקרבה לבתי קפה, חנויות בוטיק, גלריות אומנות, מסעדות ועוד...מרחק הליכה קצר לשוק הפשפשים, נמל יפו וטיילת ת"א. מוצעת למכירה דירת 3 חד' בבניין חדש, משופצת בטוב טעם במפלס אחד כ- 86 מ"ר בנוי + 20 מ"ר מרפסות המשקיפות לנוף אורבני פתוח. דירה מוארת עם תקרות גבוהות המוקפת חלונות גבוהים המשרים אווירה נעימה ופתוחה , יחידת הורים מפנקת, 3 מרפסות שמש ועוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
106 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
46,981 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,490,000 ₪
4,980,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,800 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,490,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82229949פורסם ב03/09/23