נכס עם ממ״ד
7,290,000 ₪

מטולה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', נווה איתמר, נתניה

5חדרים
קרקע
720מ״ר

במושב נווה איתמר הפסטורלי מוצע למכירה בית מהמם היושב על מגרש של כ450 מטר עם שטח בנוי של כ270 מטר. יחידה נפרדת עם חצר אנגלית, מיקום מיועד לבירכה גדולה. הבית מושקע מהיסוד נכס רשום בטאבו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
270 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
10,125 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,645,000 ₪
7,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏18,737 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57337617פורסם ב23/10/25