מקלט במרחק 604 מ׳
2,350,000 ₪

סמטת היקב

מקלט במרחק 604 מ׳

דירה, א' / צפון מזרח העיר, רחובות

3חדרים
קומה2/3
81מ״ר

למכירה! בהזדמנות!!! סמטת היקב, רחובות דירת 3 חד' גדולה שקטה, מלאת אור! משופצת לחלוטין - צנרת, מטבח, מקלחות ושירותים. היתכנות לפינוי בינוי (רחוב שנמצא בהתחדשות) מיזוג בסלון וחדר הורים. פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
81 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
29,012 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,175,000 ₪
2,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,040 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85682979פורסם ב12/01/26