מקלט במרחק 122 מ׳
3,100,000 ₪

קרית היובל

מקלט במרחק 122 מ׳

דירה, ירושלים

3חדרים
קומה1/14
100מ״ר

בטיפול נחמי פרידמן. למכירה – דירה משופצת ויפה בקריית יובל! דירת 3 חדרים נעימה ומטופחת, בשטח של כ'64 מ"ר, בקומת כניסה נוחה במיוחד עם מרפסת שירות. בבניין מתוחזק עם 2 מעליות, המבטיחות גישה נוחה ומהירה. הדירה מוכנה לכניסה מיידית וממוקמת בלב קריית יובל – קרוב למרכזי קניות, תחבורה ציבורית, מוסדות חינוך ושירותים חיוניים נוספים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
86 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
31,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,550,000 ₪
3,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,968 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86342363פורסם ב14/08/25