מקלט בניין
3,800,000 ₪

אריה לייב יפה 18

מקלט בניין

דירה, הרצליה הירוקה, נווה עובד, הרצליה

5חדרים
קומה1/3
130מ״ר

למכירה בהרצליה הירוקה המבוקשת - דירת חמישה חדרים מרווחת ומוארת, כמאה ושלושים מ"ר בנוי עם מרפסת שמש מפנקת וענקית, מחסן פרטי וחנייה. הדירה נהנית מחלוקה מצוינת, חללים גדולים, אווירה נעימה והמון אור טבעי. ממוקמת בסביבה שקטה וירוקה, בקרבת בתי ספר, גנים, פארקים, יציאות לכבישים מהירים, וכל מה שצריך למשפחה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
29,230 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,900,000 ₪
3,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,767 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54409942פורסם ב22/05/26