נכס עם ממ״ד
3,490,000 ₪

קרית מנחם בגין

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', נתיבות

6חדרים
קרקע
230מ״ר

למכירה - וילה מדהימה במרכז נתיבות , שכונה של וילות יוקרתית , מפלס אחד, קרוב להכל , שמורה מאוד, מרתף ענק, מטבחון פלוס מטבח גדול בקיצור וילה וילה , מוזמנים להתרשם באהבה. כשמדובר בעסקאות הנדל"ן הטובות בנתיבות אנחנו כאן 5206* כאן נדל"ן (2015) | המסגר 1, נתיבות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
230 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,173 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65189078פורסם ב07/07/25