נכס עם ממ״ד
2,340,000 ₪

הגל

נכס עם ממ״ד

דירה, החותרים, טירת כרמל

4.5חדרים
קומה17/20
140מ״ר

דירת 5 חדרים ענקית יפה ומרווחת הפונה לכיוון צפון מערב עם נוף ים פנורמי מכל חדר . מטבח מפואר וגדול של סמל קירב לבית ספר גני ילדים ופארקים . שכונה חדשה שמתאימה לזוגות צעירים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
128 מ״ר
קומות בבניין
20
חניות
1
מחיר למ"ר
16,714 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,170,000 ₪
2,340,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,014 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,170,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88932646פורסם ב06/11/25