נכס עם ממ״ד
4,350,000 ₪

יוסף לפיד

נכס עם ממ״ד

דירה, נתניה

4חדרים
קומה4/37
116מ״ר

צמוד לחוף הים ולטיילת למכירה בבניין לגון דירת 4 חדרים מרווחת ומשודרגת ברמה גבוה. בנוי 116 מטר מרפסת 16 מטר+מחסן 2.5 מטר מטבח אינטגרלי ברמה גבוהה דירה מערבית נוף פתוח לים...מרפסת עם סגירת חורף בבניין שומר 24.7 חדר כושר בריכת שחיה ומועדון דיירים למכירה בפרויקט לגון המבוקש דירה מדהימה מכירה בבניין לגון דירת 4 חדרים מרווחת ומשודרגת ברמה גבוה. בנוי 116 מטר מרפסת 16 מטר+מחסן 2.5 מטר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
116 מ״ר
קומות בבניין
37
חניות
1
מחיר למ"ר
37,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,175,000 ₪
4,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,181 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62895706פורסם ב07/04/25