נכס עם ממ״ד
6,890,000 ₪

הקרן הקיימת לישראל

נכס עם ממ״ד

דירה, רחביה, ירושלים

4חדרים
קומה1/5
107מ״ר

דירה למכירה ברחוב קק"ל המבוקש בלב רחביה, 4 חדרים, 107 מ"ר, מרפסת מקורה, קומה 1 עם מעלית, חניה פרטית, משופצת לחלוטין ומרוהטת קומפלט ברמה גבוהה! מוארת מאוד, עורפית, יחידת הורים, מקלט בבניין. מיקום מושלם ברחביה קרוב למרכז העיר ושערי חסד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
64,392 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,445,000 ₪
6,890,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏17,709 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,445,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54563622פורסם ב19/08/25