מקלט במרחק 55 מ׳
6,250,000 ₪

אסתר המלכה 13

מקלט במרחק 55 מ׳

דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו

3חדרים
קומה2
89מ״ר

INTOWN, לאוהבי השימור, שמחים לחדש לכם עם נכס מדהים ברחוב אסתר המלכה המבוקש - על גינת רות הפסטורלית, פסיעה מככר דיזנגוף המחודשת-בבניין לשימור שעבר שיחזור ושימור, מוצעת דירת 89 מ"ר + 18 מ"ר מ.שמש משופצת אדריכלית מהיסוד. מרחק הליכה מכל אזורי התרבות, הבילוי והפנאי שיש "לעיר העברית הראשונה" להציעה.. האמת, פשוט חייגו ונתקדם משם, כל מילה נוספת מיותרת. INTOWN - CONNECTING PEOPLE TO PROPERTIES

מחיר למ"ר
70,224 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,125,000 ₪
6,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,064 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51260640פורסם ב23/02/25