מקלט במרחק 828 מ׳
3,850,000 ₪

רמת אביב ג'

מקלט במרחק 828 מ׳

דירה, תל אביב יפו

3חדרים
קומה4/8
60מ״ר

למכירה!! ברמת אביב ג', דירת 3 חדרים, משופצת להפליא. כ- 60 מ"ר, מושקעת מאוד!! מוארת, חנייה משותפת, בהליך בינוי מרפסות. טובה מאוד למגורים ולהשקעה. הדירה שופצה בהרבה כסף. תמונות יועלו בהמשך משרדנו נמצא במרכז שוסטר (מול פיצה פינו לשעבר). איש קשר- אבי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
64,166 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,925,000 ₪
3,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,896 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86258616פורסם ב25/01/26