בלעדיותמקלט בניין
900,000 ₪

ברנר

בלעדיותמקלט בניין

דירה, טבריה

3חדרים
קומה1/4
76מ״ר

למכירה בטבריה- ברחוב ברנר הזדמנות מצוינת למגורים או השקעה! דירת 3 חדרים נעימה ונוחה, ממוקמת בקומת קרקע עם יתרון משמעותי- ניסה פרטית וחצר. פרטי הנכס: 3 חדרים כ- 80 מ"ר שירותים+מקלחת קומת קרקע חצר פרטית כניסה נפרדת נוף חלקי לכנרת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,842 ₪

היסטוריית שווי הנכס

62359417פורסם ב17/05/26