מקלט במרחק 178 מ׳
1,390,000 ₪

שדרות ג'יימס דה רוטשילד

מקלט במרחק 178 מ׳

דירה, קרית אליעזר, חיפה

2.5חדרים
קומה3/4
58מ״ר

התפנתה דירה מירושה 2.5 חד משופצת קומב ג' מתוך ד' בתחילת רחוב רוטשילד בניין של הפינוי בינוי צמוד לבנייה החדשה ליד מגרש הכדורגל הישן הקודם זוכה מוזמנים ליראות . תמונות יעלו בהמשך .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
58 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,965 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?695,000 ₪
1,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,573 ‏₪
סה״כ הלוואה‏695,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83737739פורסם ב20/05/26