בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,250,000 ₪4,490,000 ₪

הרב קוק

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו

2חדרים
קומה2/6
56מ״ר

ברחוב הרב קוק במקטע הכי מוצלח, דירת 2 חד' 56 מ"ר הפונה לחזית הרחוב השקט ורואה קצת ים. הבניין ממוקם 2 דקות הליכה מהים והטיילת. לדירה ממ"ד עם סלון גדול ומואר עם שני כיווני אוויר. בניין בן 20 שנה עם מעלית שמור ומתוחזק. לדירה חניה תת קרקעית רגילה בטאבו.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
56 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
75,892 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,125,000 ₪
4,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,924 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87223874פורסם ב11/01/26