מקלט בניין
4,100,000 ₪

הצפון החדש - דרום

מקלט בניין

דירה, תל אביב יפו

2.5חדרים
קומה1/4
77מ״ר

למכירה בצפון הישן תל אביב דירת 2.5 חדרים כ77 מ"ר בבניין עם מעלית הבניין חתום לפינוי בינוי עם העיר הלבנה וEco City דירת התמורה המתוכננת כוללת כ94 מ"ר | 3 חדרים מרפסת שמש כ12 מ"ר בנייה חדשה עם תכנון מודרני ומפרט עדכני מיקום שקט ומבוקש ליד גינת דובנוב במרחק הליכה מהרכבת הקלה, כיכר רבין, הקאמרי ומתחמי תרבות פוטנציאל השבחה משמעותי מתאים למגורים או להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
77 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
53,246 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,050,000 ₪
4,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,538 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61652448פורסם ב10/05/26