מקלט במרחק 201 מ׳
4,500,000 ₪5,000,000 ₪

קמואל

מקלט במרחק 201 מ׳

בניין מגורים, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו

קרקע
167מ״ר

למכירה בבלעדיות- בניין בעל 2 דירות שעבר שיפוץ מיסוד לפני כ 5 שנים הכנסה חודשית- 15,000 רישום במושע, אפשר לקבל משכנתא מלאה!סה"כ 140 מטר בנוי מגרש 167 הזדמנות נדירה למשקיעים!!! לעוד פרטים התקשרו עכשיו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
140 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
26,946 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,250,000 ₪
4,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,566 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63573347פורסם ב22/10/25