נכס עם ממ״ד
2,295,000 ₪

כצנלסון

נכס עם ממ״ד

דירה, אלישיב, לוד

5חדרים
קומה3/8
120מ״ר

למכירה דירה חדשה בלוד! בשכונת אלישיב המבוקשת של הגרעין התורני . דירת 5 חדרים, כ-120 מ'ר סלון מורחב (מורחב בהיתר בטאבו) +כ12 מ'ר מרפסת (גם סוכה) נוף מרפסת לכיוון מערב, מטבח כשר ממ"ד, דלתות משודרגות, מזגן מיני מרכזי 3 כיווני אוויר קומה 3 מתוך 8 מעלית שבת, חניה בטאבו, במיקום מצויין ליד בתי כנסת מוסדות חינוך, וקרוב ליציאה מהעיר .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
19,125 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,147,500 ₪
2,295,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,899 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,147,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65009702פורסם ב30/01/25