נכס עם ממ״ד
4,100,000 ₪

יאנוש קורצ'אק 12

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי, שאר העיר, קדימה צורן

7חדרים
קרקע
300מ״ר

הזדמנות נדירה למכירה בשרון, דו משפחתי ענק ומפנק בקדימה, 7 חדרים במחיר משתלם אם אתם משפחה שמחפשת מרחב, שקט ואיכות חיים מצאתם את הבית שלכם נכס דו משפחתי חלומי ברחוב יאנוש קורצאק השקט בלב קדימה. 7 חדרים מרווחים 208 מ"ר בנוי 300 מ"ר מגרש . מיקום מנצח: נכס מבוקש המשלב נוחות וגישה נוחה לכל השירותים העירוניים מוסדות חינוך, מרכז מסחרי, פארקים וצירי תחבורה מרכזיים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
208 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,050,000 ₪
4,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,538 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53269371פורסם ב03/11/25