בלעדיותמקלט במרחק 357 מ׳
10,500,000 ₪

שדרות הכורמים

בלעדיותמקלט במרחק 357 מ׳

משק חקלאי/ נחלה, ערוגות, ערוגות

קרקע
197מ״ר

משק חקלאי למכירה במושב ערוגות שדרות הכורמים 40 דונם אדמה גינה גדולה בית בנוי 197 מטר 5 וחצי חדרים, ממ"ד , לול 250 מטר, מחסן גדול,

מחיר למ"ר
53,299 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?5,250,000 ₪
10,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏26,988 ‏₪
סה״כ הלוואה‏5,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42427995פורסם ב30/11/25