נכס עם ממ״ד
14,000,000 ₪

לב תל אביב, לב העיר צפון

נכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

4חדרים
קומה4/4
190מ״ר

בלב העיר!! דירת פנטהאוז חדשה ויפיפיה!! בבניין בוטיק במיקום שקט 4חד' מרווחת (ניתן להפוך ל5חד') כ135 מ"ר בנוי פלוס כ55 מ"ר מרפסות גג - סטנדרט בניה גבוה כולל רצפת פרקט יוקרתית, מטבח נגרות פרטית, מיזוג VRF ועוד.. צרו קשר לפרטים מלאים ותיאום פגישה

פירוט ריהוט:
בקרבת רוטשילד, נחמני, שינקין, מזא"ה, יבנה, לבונטין, טרומפלדור, שניאור, בלפור, יהודה הלוי, שד' חן, ברנר, יוחנן הסנדלר, בר אילן, מלצ'ט, רש"י, החשמונאים אחד העם, ג'ורג' אליוט, בורוכוב, לונץ, כרמיה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
73,684 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?7,000,000 ₪
14,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏35,984 ‏₪
סה״כ הלוואה‏7,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53867503פורסם ב26/01/26