מקלט במרחק 181 מ׳
3,190,000 ₪

עקיבא

מקלט במרחק 181 מ׳

דירה, נווה דוד רמז, רעננה

5חדרים
קומה1/6
137מ״ר

חדש בשוק - בלעדי! למכירה במרכז רעננה מיקום מעולה: רחוב עקיבא בניין מתוחזק היטב עבר שיפוץ איכותי - חיצוני ופנימי כולל תוספת מרפסות! פרטי הנכס דירת 5 חדרים בקומה 1 גדולה 137 מ"ר סלון אירוח מרווח יחידת הורים מאסטר 3 כיווני אוויר: מערב, דרום ומזרח חדרים יפים וגדולים מרפסת שמש 12 מר עורפית עם נוף למערב חנייה בטאבו מעלית מקלט גדול ומתוחזק ארנונה לחודשיים: 1,400 וועד בית: 250

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
137 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
23,284 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,595,000 ₪
3,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,199 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,595,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57457672פורסם ב18/09/25