מקלט במרחק 243 מ׳
1,420,000 ₪

חיפה

מקלט במרחק 243 מ׳

דירה

3חדרים
קומה2/4
62מ״ר

דירה למכירה בנוה דוד חיפה ! נימצא בתהליך התחדשות עירונית דירה יפייפיה מושקעת ושמורה דירת 3 חדרים 62 מ"ר בארנונה בקומה 2/4 יש מזגנים בכל החדרים מקום שקט הים במרחק הליכה מרכזי קניות תחבור ציבורית בשפע קרוב לתחנה מרכזית האיזור בשיא ההתחדשות הערונית מתאים מאוד למשפחות זוגות צעירים ומשקיעים!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,903 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?710,000 ₪
1,420,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,650 ‏₪
סה״כ הלוואה‏710,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66950626פורסם ב13/02/26