נכס עם ממ״ד
4,450,000 ₪

הראשונים

נכס עם ממ״ד

דירה, הוד השרון

5חדרים
קומה7/9
132מ״ר

נכס מספר: 1433, במערב הוד השרון קרוב לביה"ס השחר למכירה דירת 5 חדרים יפה ומעוצבת , עם פינת עבודה, ממ"ד ומרפסת הפונה לנוף פתוח. לדירה, 2 חניות נפרדות בתת קרקע ומחסן גדול. בדירה סוויטת הורים יחודית וארון קיר גדול בסוויטה . המטבח מעוצב מאוד כולל "אי" מרווח . הפינוי גמיש. משווק: חנן נוה מאנגלוסכסון הוד השרון .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
33,712 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,225,000 ₪
4,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,438 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64936552פורסם ב29/09/25