נכס עם ממ״ד
3,600,000 ₪

ההגנה

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, רחובות

5.5חדרים
קומה9/9
164מ״ר

בלעדי חדש ברחובות!!! פנטהאוז מדהים למכירה במזרח 164 בנוי נוף פתוח ממ"ד מעלית שבת יחידת הורים מפנקת במיוחד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
164 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
21,951 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,800,000 ₪
3,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,253 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88677322פורסם ב27/11/25