נכס עם ממ״ד
2,630,000 ₪

הרב זבולון גרז

נכס עם ממ״ד

דירה, רחובות

4חדרים
קומה1/9
112מ״ר

ברחובות הצעירה דירת 4 חדרים נדירה מעוצבת וגדולה כ-112 מ"ר ובנוסף מרפסת מקורה בשטח של כ-14 מ"ר, מטבח נגר מפואר ומעוצב אורונות נגר בחדרים חדרי רחצה יוקרתייים ומעוצבים, סוויטת הורים שצמוד לה חדר רחצה עמדת טעינה חשמלית לרכב.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
112 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
23,482 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,315,000 ₪
2,630,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,760 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,315,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42542659פורסם ב10/05/26