בלעדיותמקלט בניין
6,050,000 ₪

חיים נחמן ביאליק 5

בלעדיותמקלט בניין

גג/ פנטהאוז, בית הכרם, רמת בית הכרם, ירושלים

4חדרים
קומה3/3
124מ״ר

למכירה ברחוב ביאליק במרכז בית הכרם ירושלים , מיני פנטהאוז בקומה 3 . דירה משופצת , 4 חדרים 124 מ"ר כולל יחידת הורים ,שירותים כפולים , מרפסת גג ענקית 83 מ"ר , מחסן 9 מ"ר, חניה כפולה , עוקבת מקורה , 3 כיווני אויר , מיזוג +הסקה דירתית , דוד שמש וגג 117 מ"ר צמוד לדירה . הדירה בקרבה מידית למרכז המסחרי בכיכר דניה. גינת ביאליק , בתי ספר ועוד ועוד. הדירה מושכרת והפינוי גמיש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
48,790 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,025,000 ₪
6,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,550 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71334422פורסם ב20/05/26