נכס עם ממ״ד
5,300,000 ₪

מורדות ארנונה

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, ירושלים

4חדרים
קומה7/7
163מ״ר

2 הפנטהאוזים הכי מיוחדים בארנונה הילס למכירה! קומה 7 ואחרונה יחיד בקומה נוף פנורמי 360 125 מ"ר פלוס 2 מרפסות מפרט יוקרתי מחפשים דירה ייחודית באמת בירושלים? זוהי הדירה הגבוהה ביותר בכל ארנונה הילס ללא שכנים בקומה, עם פרטיות מוחלטת ונוף עוצר נשימה לכל הכיוונים, הרי יהודה, רמת רחל, פארקים ירוקים ושכונות ירושלים.מפרט פרימיום, חימום תת רצפתי,תכנון מודרני,חללים מוארים, בידוד אקוסטי ועוד! בסביבה מושלמת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
2
מחיר למ"ר
32,515 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,650,000 ₪
5,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,622 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,650,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86537980פורסם ב29/03/26