מקלט במרחק 127 מ׳
22,905,000 ₪

אגריפס

מקלט במרחק 127 מ׳

בניין מגורים, מחנה יהודה - לב העיר, ירושלים

קרקע
405מ״ר

הזדמנות נדל"נית נדירה בלב ירושלים: בניין שלם / דירות בודדות מול שוק מחנה יהודה למשקיעים פרטיים המחפשים נכס ספציפי עם ביקוש גבוה להשכרה לטווח קצר (דירות נופש) או ארוך, או למשפחות המעוניינות בבית חלומות במיקום המרכזי ביותר בירושלים – קיימת אפשרות לרכוש יחידות דיור ספציפיות בבניין. כל דירה מגיעה מרוהטת באופן מלא וחדש, ומציעה חוויית מגורים איכותית בלב האקשן הירושלמי, כשהיא מוכנה לכניסה מיידית

פירוט ריהוט:
מטבח מאובזר: מקרר, תנור, כיריים, מדיח כלים, מיקרוגל, כלי אוכל ובישול. סלון מעוצב: מערכת ישיבה נוחה, שולחן קפה, מזנון וטלוויזיה חכמה. חדרי שינה מפנקים: מיטות זוגיות אורתופדיות, ארונות בגדים מרווחים,וכו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
405 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
56,555 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?11,452,500 ₪
22,905,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏58,872 ‏₪
סה״כ הלוואה‏11,452,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82308959פורסם ב06/07/25