נכס עם ממ״ד
3,990,000 ₪

בית הכרם, רמת בית הכרם

נכס עם ממ״ד

דירה, ירושלים

5חדרים
קומה1/5
119מ״ר

בבלעדיות!! בבניין חדש לאחר תמ"א, דירה בת 5 חד' משופצת כחדשה. כולל מטבח יוקרתי, שני חדרי רחצה, ממ"ד ומרפסת. כניסה 30.9.26

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
106 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
33,529 ₪
תאריך כניסה
30/09/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,995,000 ₪
3,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,255 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49174404פורסם ב09/01/26