נכס עם ממ״ד
7,900,000 ₪

שדרות נהר הירדן

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, רמת הנחלים / רמת בית שמש א', בית שמש

10חדרים
קומה6/6
300מ״ר

VERY SERIOUS SELLERS One of a Kind Luxury Penthouse 10 Room Open View ,Gourmet Kitchen ,Four Bathrooms, 2 Parking Spots Two Storage Rooms Dont miss this rare opportunity OPTION TO DIVIDE INTO 2 APARTMENTS. BUY 1 OR BOTH פנטהאוז יוקרתי וייחודי בגודל 300 מר 10 חדרים , נוף פתוח|, מטבח גורמה 4 חדרי רחצה , 2 חניות, 2 מחסנים אל תפספסו את ההזדמנות הנדירה הזו!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
300 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
26,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,950,000 ₪
7,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏20,305 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,950,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67326589פורסם ב23/07/25