נכס עם ממ״ד
2,880,000 ₪

נחל אוריה 23

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת הנחלים / רמת בית שמש א', בית שמש

5חדרים
קומה2/3
123מ״ר

ברמה אלף המבוקשת חמישה חדרים יפה ומוארת שפע אוויר לנוף מהמם קומה נמוכה שכנים מעולים קרובה למרכז אבל במקום שקט ופסטורלי בתי כנסת וגנים סמוך לבניין ובנוסף תב"ע מאושרת להוספה של עוד כ38 מ"ר הרחבת סלון וחדר נוסף + הוספת מרפסת של כ 20 מ"ר כעת בהזדמנות ללא דמי תיווך כדאי לבוא לראות לנשום אוויר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
123 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
23,414 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,440,000 ₪
2,880,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,402 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,440,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84346158פורסם ב18/05/26