מקלט במרחק 118 מ׳
7,200,000 ₪

דניאל

מקלט במרחק 118 מ׳

דופלקס, ירושלים

5חדרים
קרקע
140מ״ר

בשכונת מוסררה הקסומה, ברחוב דניאל השקט והמבוקש, מוצעת למכירה דירה ייחודית ששופצה ברמה גבוהה בסגנון אמריקאי מוקפד. הדירה נהנית משלושה כיווני אוויר, תקרות גבוהות ואוורור טבעי שמעניקים תחושת מרחב ואור לאורך כל היום. שילוב בין מיקום מנצח, עיצוב איכותי ואווירה ירושלמית אותנטית. מושלמת למי שמחפש בית עם אופי ונשמה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
51,428 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,600,000 ₪
7,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏18,506 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49145633פורסם ב27/07/25