מקלט בניין
3,400,000 ₪

הפלמ"ח 19

מקלט בניין

דירה, קטמון הישנה, ירושלים

3חדרים
קרקע
72מ״ר

דירה משופצת ומלאת אופי, עם 3 חדרים מרווחים ותקרות גבוהות שמעניקות תחושת מרחב. ממוקמת בלב האזור המבוקש - דקות מתיאטרון ירושלים ותחנת אוטובוס. בתחילת תהליך פנוי בנוי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
53 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
47,222 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,700,000 ₪
3,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,739 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66621013פורסם ב15/05/26