נכס עם ממ״ד
3,670,000 ₪

דרך כרמית

נכס עם ממ״ד

דירה, עין כרם, ירושלים

4חדרים
קומה6/9
114מ״ר

במתחם המבוקש ביותר בשכונה, דירת 4 חד' למכירה! מרפסת עם נוף פתוח לכיוון יער עין כרם חניה בחניון תת קרקעי (חניה גדולה ולא רגילה) דירה מרווחת ומוארת במיוחד כיווני אוויר טובים, דירה מאווררת. יונקרס, מיזוג. קרבה לקו הרכבת, קרבה למרכזי בילוי, קרבה למרכזי מסחר וקופ"ח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
104 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
32,192 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,835,000 ₪
3,670,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,433 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,835,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42318178פורסם ב12/01/26