מקלט במרחק 13 מ׳
30,000,000 ₪

בית זית

מקלט במרחק 13 מ׳

משק חקלאי/ נחלה, בית זית

קרקע
2000מ״ר

נחלה יוצאת דופן בבית זית – מהיישובים המבוקשים בישראל. כ'380 מ"ר בנוי המחולק ל�3 בתים נפרדים + אופציה להקמת 3 צימרים. חלקת מגורים כ�2 דונם ושטח חקלאי נוסף כ�2.5 דונם. פוטנציאל נדיר למגורים, אירוח או השקעה מניבה. עסקה למביני עניין שמזהים ערך ונדירות בשוק מצומצם במיוחד. עסקאות כאלה כמעט ולא יוצאות לשוק! מגן נדל"ן מגינים לך על העסקה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
380 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?15,000,000 ₪
30,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏77,108 ‏₪
סה״כ הלוואה‏15,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57322619פורסם ב16/02/26