מקלט בניין
3,100,000 ₪

הקצין סילבר 10

מקלט בניין

דירה, תלפיות, ירושלים

3חדרים
קומה3/4
49מ״ר

בהזדמנות חד פעמית דירה יפייפיה, משופצת כחדשה במיקום מרכזי קרובה לתחבורה ציבורית בתי ספר ואזור תעשיה תלפיות במרחק הליכה מועמדת לפינוי בינוי בשלב מתקדם של חברת " אארוה " בעלת זכות לקבלת נכס עתידי של 4 חדרים בקומה 15 לרצינים בלבד !!! וללא תיוך !!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
49 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
63,265 ₪
תאריך כניסה
14/05/26

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,550,000 ₪
3,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,968 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49234815פורסם ב14/05/26