בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,390,000 ₪

שדרות האמוראים

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, איילת השחר / רמת בית שמש ד-3, בית שמש

4חדרים
קומה3/6
124מ״ר

דירת 4 חד מרווחת במיקום הכי מרכזי בד' 3 קרובה ונגישה להכל!! 107 מר בנוי 17 מר מרפסת סלון גדול מחסן גדול 11 מר חניה בטאבו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
19,274 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,195,000 ₪
2,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,143 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,195,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76399028פורסם ב13/05/26