נכס עם ממ״ד
5,430,000 ₪

שדרות המאירי

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית משה, ירושלים

5חדרים
קומה5/7
140מ״ר

במרכז קרית משה פרויקט בוטיק, לובי גדול הכולל 2 מעליות, מפרט מושקע חיצוני ופנימי, דירות גדולות ומרווחות במחירים טובים, אופציה לקניית חניה בטאבו, שיווק בלעדי אוריאל מהום סנטר נדלן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
38,785 ₪
תאריך כניסה
31/12/27

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,715,000 ₪
5,430,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,957 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,715,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54197992פורסם ב04/08/25