מקלט במרחק 529 מ׳
5,950,000 ₪

לייב יפה

מקלט במרחק 529 מ׳

בית פרטי/ קוטג', תלפיות, ירושלים

7חדרים
קרקע
170מ״ר

למכירה בהרנונה היפה 7 חדרים ענקית, 3 מפלסים 2 מרפסות גדולות סוכה מאוד מוארת שטופי שמש מזגנים בכל חדר יונקרס, בוילר, דוד שמש יש 52 מדרגות עד הבית מחסן ענק חניה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
1
מחיר למ"ר
35,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,975,000 ₪
5,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,293 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81892325פורסם ב10/12/25