בלעדיותמקלט במרחק 204 מ׳
3,300,000 ₪

טשרניחובסקי

בלעדיותמקלט במרחק 204 מ׳

דירה, גבעת הורדים, רסקו, ירושלים

4חדרים
קומה2/3
100מ״ר

דירה מעולה במחיר אטרקטיבי! למכירה בשכונת רסקו, ברחוב טשרנחובסקי, בבניין אבן הממוקם בחלק השקט והירוק של הרחוב. דירת 4 חדרים במקור, בפועל 3 חדרים, בשטח של 100 מ"ר עם מרפסת בגודל כ 12 מ"ר. הדירה במצב טוב ולה שלושה כיווני אוויר ומיזוג מרכזי. חניה משותפת לבניין על בסיס מקום פנוי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
33,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,650,000 ₪
3,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,482 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,650,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65143313פורסם ב05/01/26