נכס עם ממ״ד
2,200,000 ₪

נחל רביבים

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת הנחלים / רמת בית שמש א', בית שמש

3חדרים
קומה3/4
86מ״ר

Great 3 room apartment with wheelchair access on the popular street of Revivim in Ramat Beit Shemesh A. This property comes with a storage room and parking spot דירת 3 חדרים נהדרת עם נגישות מלאה לנכים, ברחוב המבוקש נחל רביבים ברמת בית שמש א'. לדירה מחסן וחניה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
815 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
25,581 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44761461פורסם ב24/12/25