ממ"ק
600,000 ₪

שירת הים 1

ממ"ק

דירה, נווה רמז, זכרון יעקב

1חדרים
קומה5/5
40מ״ר

אנא לפנות רק דרך הודעה באתר, לא דרך טלפון דירה קטנה ומתוקה בשירת הים, מתאימה מאוד ליחיד.ה. משופצת, עם פרקט, עם מרפסת מקורה. קומה שלישית מהכניסה (חמישית סה"כ בבניין, הכניסה היא בקומה 2). מרחב מוגן קומתי מעולה כמה צעדים מדלת הדירה. הדירה מרוהטת, שקטה (בקצה המסדרון). ממ"ק נמצא במרחק 5 מטר מחוץ לדלת הדירה.

פירוט ריהוט:
ארון קיר, מיטה זוגית, שולחן אוכל, כיסאות, כורסא, מטבח - מקרר, כירה, מיקרוגל, קומקום חשמלי, מזגן מובנה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
15,000 ₪

היסטוריית שווי הנכס

63094608פורסם ב13/05/26