מקלט במרחק 110 מ׳
470,000 ₪

שדרות יגאל אלון 85

מקלט במרחק 110 מ׳

דירה, בסט, דימונה

2.5חדרים
קומה2/3
50מ״ר

למכירה מפרטי דירת 2.5 חדרים 50 מ"ר בארנונה ,בטאבו כ-36 מ"ר, הדירה קרובה למרכז המסחרי. דירה מוארת ונעימה עם 2 כיווני אוויר. מושכרת ב-1,800ש"ח לשוכר ותיק. שכירות עוברת, חוזה מסתיים ב-1.6.2027

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,400 ₪
תאריך כניסה
01/06/27

היסטוריית שווי הנכס

57084480פורסם ב22/05/26