נכס עם ממ״ד
3,690,000 ₪3,750,000 ₪

מוטה גור 1

נכס עם ממ״ד

דירה, גליל ים (מתחם הכוכבים), הרצליה

4חדרים
קומה1/8
110מ״ר

חדש בשוק במיקום הכי טוב בשכונת גלי ים המבוקשת פרוייקט מעולה של חברת פרשקובסקי דירת 4 חדרים מעוצבת אדריכלית מוארת ומרווחת פונה לנוף פתוח חדר מאסטר הורים מרווח ממד מעלית ו2 חניות חייבים לראות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
33,545 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41345796פורסם ב21/10/25