נכס עם ממ״ד
2,530,000 ₪

ז'בוטינסקי

נכס עם ממ״ד

דירה, בן גוריון, אזור

3חדרים
קומה8/12
95מ״ר

פרוייקט המבוקש בישוב אזור בשדרה ירוקה דירת 3 חד נהדרת כ-95 מ"ר עם מרפסת שמש ממ"ד ומיזוג מרכזי חדר כביסה גדול עם מחסן. קומה גבוהה עם נוף לצפון/מזרח חניה תת קרקעית לובי מפואר מעליות מהירות ונוחות נכס מניב עם שוכרים מקסימים. לפרטים ותיאום ביקור בנכס

קומות בבניין
12
חניות
1
מחיר למ"ר
26,631 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,265,000 ₪
2,530,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,503 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,265,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71569074פורסם ב28/12/25