נכס עם ממ״ד
4,340,000 ₪

תל אביב יפו

נכס עם ממ״ד

דירה

3חדרים
קומה4/6
70מ״ר

נחמני 29 פינת רוטשילד . יש בניינים ויש לוקיישן . נחמני 29 הוא בדיוק מסוג המקומות שכמעט ולא יוצאים לשוק - בניין לשימור בלב אחת הפינות הכי נכונות בתל אביב, פרויקט בוטיק של 21 דירות בלבד . אכלוס צפוי בחגים . פרויקט נמצא כבר בשלב שניתן כבר לראות ולהרגיש בשטח . קומה רביעית עם מעלית שילוב נדיר של בניין לשימור , לוקיישן אייקוני ,סטנדרט מגורים חדש ואקסקלוסיבי בלב העיר עם תג מחיר אטרקטיבי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
62,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,170,000 ₪
4,340,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,155 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,170,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85505740פורסם ב18/05/26