מקלט במרחק 372 מ׳
2,480,000 ₪

צה"ל

מקלט במרחק 372 מ׳

דירה, רמת ורבר, פתח תקווה

4חדרים
קומה2/3
94מ״ר

משקיעים וזוגות צעירים שימו לב !!! ברחוב צה"ל המבוקש , דירת 4 חדרים קומה שניה, עורפית ושקטה, חניה בטאבו. מדובר בבניין היחיד בסביבה שעדיין לא נמצא בתהליך התחדשות עירונית. וזאת בדיוק ההזדמנות שלכם לקנות דירה ענקית במיקום מושלם בלב השכונה. הבניין בן 3 קומות בלבד , 4 דקות מהרכבת הקלה , בסמיכות לפארק יד לבנים והמרכזים הרפואיים. לפרטים ולתאום סיור חייגו - רועי חן נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
94 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
26,382 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,240,000 ₪
2,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,374 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,240,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79773518פורסם ב14/12/25